| Year | 2007 (57) |
| Body Type | Coach built |
| Berth | 6 |
| Bed Layout | Overcab bed - double |
| End Layout | End Lounge |
| Fuel Type | Diesel |
| Transmission | Manual |
| Mileage | 16,794 miles |
| Engine Size | 2,300 cc |
| Height | 3,060 mm |
| Length | 7,340 mm |
| Width | 2,240 mm |
| Weight | 4,004kg |
| Colour | White |
| Number of Seats | 6 |
| Driver Position | Left |
| First Registered | 04/09/2007 |
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.