| Year | 2018 (68) |
| Body Type | Low Profile |
| Berth | 3 |
| Bed Layout | Fixed single beds |
| End Layout | End Bedroom |
| Fuel Type | Diesel |
| Transmission | Manual |
| Mileage | 5,250 miles |
| Engine Size | 2,300 cc |
| Length | 7,503 mm |
| Width | 2,300 mm |
| Weight | 3,500kg |
| Colour | White |
| Number of Seats | 5 |
| Driver Position | Right |
| First Registered | 01/12/2018 |
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.