
| Year | 2014 (14) |
| Body Type | Low Profile |
| Berth | 3 |
| Bed Layout | Fixed single beds |
| End Layout | End Bedroom |
| Fuel Type | Diesel |
| Transmission | Manual |
| Mileage | 15,446 miles |
| Engine Size | 2,300 cc |
| Length | 6,990 mm |
| Width | 2,330 mm |
| Weight | 3,500kg |
| Colour | White |
| Number of Seats | 4 |
| Driver Position | Right |
| First Registered | 01/08/2014 |
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.