
| Year | 2010 (10) |
| Body Type | A-Class |
| Berth | 4 |
| Bed Layout | Fixed double bed |
| End Layout | End Bedroom |
| Fuel Type | Diesel |
| Transmission | Manual |
| Mileage | 26,505 miles |
| Engine Size | 2,300 cc |
| Height | 2,810 mm |
| Length | 5,990 mm |
| Width | 2,200 mm |
| Weight | 3,495kg |
| Colour | White |
| Number of Seats | 4 |
| Driver Position | Right |
| First Registered | 26/03/2010 |
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.