
| Year | 2017 (17) |
| Body Type | Coach built |
| Berth | 6 |
| Bed Layout | Dinette conversion |
| End Layout | End Lounge |
| Fuel Type | Diesel |
| Transmission | Manual |
| Mileage | 5,000 miles |
| Engine Size | 2,000 cc |
| Length | 7,340 mm |
| Width | 2,690 mm |
| Weight | 3,500kg |
| Colour | White |
| Number of Seats | 6 |
| Driver Position | Right |
| First Registered | 01/03/2017 |
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.