
| Year | 2012 (12) |
| Body Type | Coach built |
| Berth | 5 |
| Bed Layout | Dinette conversion |
| End Layout | End Washroom |
| Fuel Type | Diesel |
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 27,119 miles |
| Engine Size | 2,300 cc |
| Height | 3,070 mm |
| Length | 6,470 mm |
| Width | 2,240 mm |
| Weight | 3,500kg |
| Colour | White |
| Number of Seats | 4 |
| Driver Position | Right |
| First Registered | 06/08/2012 |
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.