
| Year | 2009 (59) |
| Body Type | Lowline |
| Berth | 3 |
| Bed Layout | Fixed double bed |
| End Layout | End Bedroom |
| Fuel Type | Diesel |
| Transmission | Manual |
| Mileage | 25,967 miles |
| Engine Size | 2,200 cc |
| Height | 2,710 mm |
| Length | 6,750 mm |
| Width | 2,180 mm |
| Weight | 3,500kg |
| Colour | White |
| Number of Seats | 4 |
| Driver Position | Right |
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.