
| Year | 2018 (68) |
| Body Type | High Top |
| Berth | 3 |
| Fuel Type | Diesel |
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 4,089 miles |
| Engine Size | 2,000 cc |
| Length | 7,391 mm |
| Width | 2,040 mm |
| Weight | 3,500kg |
| Colour | Grey |
| Number of Seats | 5 |
| Driver Position | Right |
| First Registered | 28/09/2018 |
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.