
















| Year | 2014 (64) |
| Body Type | Coach built |
| Berth | 3 |
| Bed Layout | Fixed single beds |
| End Layout | End Bedroom |
| Fuel Type | Diesel |
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 6,800 miles |
| Engine Size | 2,287 cc |
| Height | 2,660 mm |
| Length | 7,129 mm |
| Width | 2,140 mm |
| Weight | 3,500kg |
| Colour | Black |
| Driver Position | Right |
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.