| Year | 2016 |
| Body Type | Coach built |
| Berth | 6 |
| Bed Layout | Fixed double bed |
| End Layout | End Bedroom/Washroom |
| Fuel Type | Diesel |
| Transmission | Manual |
| Mileage | 14,510 miles |
| Engine Size | 2,300 cc |
| Height | 2,750 mm |
| Length | 8,730 mm |
| Width | 2,350 mm |
| Weight | 5,000kg |
| Colour | Blue |
| Driver Position | Right |
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.