| Year | 2011 (11) |
| Body Type | Lowline |
| Berth | 4 |
| End Layout | End Bedroom/Washroom |
| Fuel Type | Diesel |
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 27,800 miles |
| Engine Size | 3,000 cc |
| Length | 8,050 mm |
| Width | 2,310 mm |
| Weight | 4,500kg |
| Colour | Silver |
| Driver Position | Right |
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.