| Year | 2019 (69) |
| Body Type | Lowline |
| Berth | 4 |
| Bed Layout | French bed |
| End Layout | End Bedroom/Washroom |
| Fuel Type | Diesel |
| Transmission | Manual |
| Mileage | 2,751 miles |
| Engine Size | 2,200 cc |
| Length | 7,020 mm |
| Width | 2,200 mm |
| Weight | 3,500kg |
| Colour | Silver |
| Driver Position | Right |
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.