| Year | 2020 (69) |
| Body Type | A-Class |
| Berth | 2 |
| Bed Layout | Fixed double bed |
| End Layout | End Bedroom |
| Fuel Type | Diesel |
| Transmission | Manual |
| Mileage | 8,000 miles |
| Engine Size | 2,287 cc |
| Height | 2,890 mm |
| Length | 7,790 mm |
| Width | 2,270 mm |
| Weight | 4,500kg |
| Colour | Beige |
| Driver Position | Right |
| First Registered | 01/02/2020 |
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.