
| Year | 2019 (19) |
| Body Type | Lowline |
| Berth | 6 |
| Bed Layout | Dinette conversion |
| End Layout | End Lounge |
| Fuel Type | Diesel |
| Transmission | Manual |
| Mileage | 28,963 miles |
| Engine Size | 2,287 cc |
| Length | 8,220 mm |
| Width | 2,370 mm |
| Weight | 3,500kg |
| Colour | White |
| Driver Position | Right |
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.