
| Year | 2021 |
| Body Type | Coach built |
| Berth | 4 |
| Bed Layout | Drop-down bed |
| End Layout | End Washroom |
| Fuel Type | Diesel |
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 7,127 miles |
| Engine Size | 2,287 cc |
| Height | 2,920 mm |
| Length | 6,990 mm |
| Width | 2,350 mm |
| Weight | 3,500kg |
| Colour | White |
| Belted Seats | 4 |
| Driver Position | Right |
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.