
| Year | 2016 |
| Body Type | A-Class |
| Berth | 4 |
| Bed Layout | Transverse bed |
| End Layout | End Bedroom |
| Fuel Type | Diesel |
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 32,100 miles |
| Height | 2,890 mm |
| Length | 6,400 mm |
| Width | 2,270 mm |
| Weight | 3,500kg |
| Colour | White |
| Belted Seats | 4 |
| Driver Position | Right |
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.