
| Year | 2016 (66) |
| Body Type | Coach built |
| Berth | 6 |
| Bed Layout | Lounge Conversion |
| End Layout | End Lounge |
| Fuel Type | Diesel |
| Transmission | Manual |
| Mileage | 21,200 miles |
| Engine Size | 2,200 cc |
| Height | 2,793 mm |
| Length | 7,450 mm |
| Width | 2,410 mm |
| Weight | 3,850kg |
| Colour | White |
| Belted Seats | 6 |
| Driver Position | Right |
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.