
| Year | 2019 (19) |
| Body Type | Coach built |
| Berth | 6 |
| Fuel Type | Diesel |
| Transmission | Manual |
| Mileage | 14,759 miles |
| Height | 2,080 mm |
| Length | 7,300 mm |
| Width | 2,200 mm |
| Weight | 3,500kg |
| Colour | Other |
| Belted Seats | 6 |
| Driver Position | Right |
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.