













| Year | 2015 (15) |
| Body Type | A-Class |
| Berth | 2 |
| Fuel Type | Diesel |
| Transmission | Manual |
| Mileage | 30,650 miles |
| Height | 3,100 mm |
| Length | 7,850 mm |
| Width | 2,270 mm |
| Weight | 4,500kg |
| Colour | Beige |
| Driver Position | Right |
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.