






| Year | 2026 |
| Body Type | Campervan |
| Berth | 4 |
| Fuel Type | Diesel |
| Transmission | Manual |
| Height | 2,100 mm |
| Length | 5,340 mm |
| Width | 1,986 mm |
| Weight | 2,800kg |
| Colour | Metallic Blue |
| Belted Seats | 4 |
| Driver Position | Right |
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.