
| Year | 2019 (19) |
| Body Type | A-Class |
| Berth | 4 |
| Bed Layout | Drop-down bed |
| End Layout | End Lounge |
| Fuel Type | Diesel |
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 5,315 miles |
| Engine Size | 2,300 cc |
| Length | 6,990 mm |
| Width | 2,350 mm |
| Weight | 3,850kg |
| Colour | White |
| Number of Seats | 4 |
| Driver Position | Right |
| First Registered | 20/05/2019 |
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.