| Year | 2020 (20) |
| Body Type | High Top |
| Berth | 2 |
| Bed Layout | Fixed single beds |
| End Layout | End Bedroom |
| Fuel Type | Diesel |
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 2,906 miles |
| Engine Size | 2,000 cc |
| Height | 2,840 mm |
| Length | 6,836 mm |
| Width | 2,040 mm |
| Weight | 3,500kg |
| Colour | Grey |
| Number of Seats | 4 |
| Driver Position | Right |
| First Registered | 01/03/2020 |
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.