
| Year | 2018 (68) |
| Body Type | Coach built |
| Berth | 4 |
| Bed Layout | Drop-down bed |
| End Layout | End Kitchen/Washroom |
| Fuel Type | Diesel |
| Transmission | Manual |
| Mileage | 5,578 miles |
| Engine Size | 2,300 cc |
| Height | 2,910 mm |
| Length | 5,970 mm |
| Width | 2,310 mm |
| Weight | 3,500kg |
| Colour | White |
| Driver Position | Right |
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.