| Year | 2016 (16) |
| Body Type | Lowline |
| Berth | 2 |
| Bed Layout | Fixed single beds |
| End Layout | End Bedroom |
| Fuel Type | Diesel |
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 11,000 miles |
| Engine Size | 2,300 cc |
| Height | 2,890 mm |
| Length | 7,400 mm |
| Width | 2,270 mm |
| Weight | 3,850kg |
| Colour | White |
| Driver Position | Right |
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.