| Year | 2018 (18) |
| Body Type | Coach built |
| Berth | 4 |
| Bed Layout | French bed |
| End Layout | End Bedroom/Washroom |
| Fuel Type | Diesel |
| Transmission | Manual |
| Mileage | 24,000 miles |
| Engine Size | 2,287 cc |
| Height | 3,010 mm |
| Length | 7,600 mm |
| Width | 2,300 mm |
| Weight | 4,500kg |
| Colour | White |
| Number of Seats | 4 |
| Driver Position | Right |
| First Registered | 03/05/2018 |
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.