
| Year | 2025 |
| Body Type | Van Conversion |
| Berth | 4 |
| Fuel Type | Diesel |
| Transmission | Automatic |
| Mileage | 3 miles |
| Height | 2,739 mm |
| Length | 5,990 mm |
| Width | 2,050 mm |
| Weight | 3,500kg |
| Colour | Other |
| Belted Seats | 4 |
| Driver Position | Right |
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.