
| Year | 2017 (17) |
| Body Type | Van Conversion |
| Berth | 3 |
| Fuel Type | Diesel |
| Transmission | Manual |
| Mileage | 13,794 miles |
| Height | 2,739 mm |
| Length | 5,999 mm |
| Width | 2,050 mm |
| Weight | 3,500kg |
| Colour | Silver |
| Belted Seats | 3 |
| Driver Position | Right |
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.