
















| Year | 2023 |
| Body Type | Van Conversion |
| Berth | 4 |
| Fuel Type | Diesel |
| Transmission | Manual |
| Mileage | 4,001 miles |
| Height | 2,010 mm |
| Length | 4,892 mm |
| Width | 1,904 mm |
| Weight | 3,000kg |
| Colour | Purple |
| Number of Seats | 4 |
| Belted Seats | 4 |
| Driver Position | Right |
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean condimentum vestibulum varius. Vivamus eu ante a orci fermentum porttitor nec vitae leo.